Запрошуємо взяти участь у змаганнях з господарського права та процесу ім. професора С.З. Михайліна

Запрошуємо взяти участь у змаганнях з господарського права та процесу ім. професора С.З. Михайліна

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у XV Всеукраїнських змаганнях з господарського права та процесу ім. професора С.З. Михайліна, які відбудуться 11-12 квітня 2014 року у м. Донецьку!

Студентські змагання з господарського права та процесу загальнонаціонального масштабу неодноразово проводилися в Україні і завжди були дуже популярним заходом.

За традицією, яка вже склалася протягом багатьох років, економіко-правовий факультет Донецького національного університету відчиняє свої двері для учасників Всеукраїнських змагань з господарського права та процесу ім.професора С.З.Михайліна, на які збираються студенти з вищих навчальних закладів України і змагаються в умінні аргументовано доводити свою позицію перед справжніми суддями в рамках чинного українського законодавства.

XV Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу ім.професора С.З.Михайліна проводяться за підтримки Міністерства юстиції України.

Організатори заходу:

· Донецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України;

· Економіко-правовий факультет Донецького національного університету;

· ГО «Молодіжний центр правничих досліджень»;

· Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України.

Місце проведення заходу: економіко-правовий факультет ДонНУ (М. Донецьк, пр. Ватутіна, 1а).

Формат заходу:

Національний раунд змагань проводиться у формі судових дебатів в два етапи: півфінальний та фінальний. Півфінальний етап розпочинається з жеребкування, що проводиться Організаційним комітетом та визначає, яку зі сторін – позивача чи відповідача – представлятиме команда, а також команду-опонента та номер суддівської колегії, яка слухатиме цю пару команд.

Виступи команд за заздалегідь отриманою фабулою справи відбуваються у підгрупах, кількість яких визначається залежно від кількості команд-учасників. Для оцінювання виступів команд у півфінальному раунді створюється в залежності від кількості підгруп декілька суддівських колегій, кожна з яких складається з трьох суддів.

Учасниками фінального етапу стають дві команди з кожної підгрупи, що набрали найбільшу кількість балів протягом півфінального раунду. Якщо суддівство змагань у півфіналі відбувається однією колегією, учасниками фіналу стають чотири команди, які набрали найбільшу кількість балів протягом півфінального раунду.

Оцінювання всіх виступів команд у фінальному етапі здійснюється однією суддівською колегією. Фінальний етап так само, як і півфінальний, розпочинається з жеребкування, що визначає сторону, яку представлятиме команда у спорі, та її опонента.

На кожному етапі змагань команда-учасник здійснює лише один виступ перед суддівською колегією.

Змагання відбуватимуться за фабулою, розробленою на підставі реальних подій.

Участь у заході:

У змаганнях мають право брати участь студенти - представники всіх вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку спеціалістів у галузі юриспруденції. Кожен ВНЗ може бути представлений на змаганнях лише однією командою. Команда складається з двох студентів денного відділення ІІІ-V курсів навчання, які визначаються ВНЗ на власний розсуд (наприклад, шляхом проведення письмового та/або усного відбіркового раунду).

Для участі у змаганнях необхідно до 29 березня 2014 року зареєструватися за наступним посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1NGZGCseL26WfLTXwEqzlD4qA5NTpXlw6YLxpkW6wpgY/viewform

Оргкомітет оголосить імена осіб, які обрані для участі у заході, наступного дня після закінчення строку офіційної реєстрації (30 березня 2014 року). Разом з підтвердженням участі учасникам одночасно надсилається фабула справи.

Фінансові аспекти:

Оргкомітет забезпечує учасникам харчування, проживання та роздаткові матеріали. Проїзд учасникам не відшкодовується.

Організаційний внесок становить:

150 грн. для членів Ліги студентів АПУ з м. Донецька;

200 грн. для студентів, які не є членами Ліги студентів АПУ з м. Донецька;

250 грн. для членів Ліги студентів АПУ з інших міст;

300 грн. для студентів, які не є членами Ліги студентів АПУ з інших міст.

Реєстраційний внесок сплачується відповідно до інструкції, яку буде надіслано разом з підтвердженням участі.

Уся інформація подається у електронному вигляді на електронну адресу: Donetskhead@ligauba.org.ua.

Координати Оргкомітету:

Юлія Азаріна – Голова Донецького осередку Ліги студентів АПУ, 066 548 36 96

Яна Кочукова – Прес-секретар Донецького осередку Ліги студентів АПУ, 099 93 25 181Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс