Як проходитиме ЗНО у 2014 році

Як проходитиме ЗНО у 2014 році

Зареєструватись для проходження зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році вже можна з 3 січня. Реєстрація продовжиться до 5 березня 2014 року. Даний календарний план підготовки оцінювання та його проведення затвердило Міністерство освіти і науки України. Навчання випускників проходитиме до 20 травня. Саме ж незалежне оцінювання розпочнеться 3 червня з тестування з іноземної мови. Закінчиться ЗНО 27 червня тестом зі світової літератури. Результати ЗНО майбутні випускники зможуть дізнатись з 19 червня по 8 липня, а вже з 24 червня можна буде подавати апеляції, у результаті чого додаткова сесія триватиме з 4 по 7 липня. Її результати оприлюднять 5-17 липня.

Необов’язковим в наступному році може стати тестування з української мови та літератури. До слова, раніше результати саме цього тестування займали перше місце за важливістю. З 2014 року, вищі навчальні заклади, що мають статус дослідницьких, матимуть право на свій розсуд обирати конкурсні предмети.

Міністерство освіти вже визначило 11 предметів, з яких абітурієнт може обрати декілька для ЗНО у 2014 році. Даний список виглядає так: історія України, українська мова та література, математика, всесвітня історія, хімія, фізика, географія, біологія, світова література, іноземна (французька, німецька, англійська, іспанська) мова та російська мова, яка виділилась в окрему дисципліну, що цікаво, адже раніше вона належала до категорії «іноземні мови».

Субота Галина

Запоріжжя

спецiально для Univer.tvВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс