Погляд на вступну кампанію 2013 майбутнього студента

Погляд на вступну кампанію 2013 майбутнього студента

Здається, ніби ще тільки вчора ми слухали прощальне слово директора школи, танцювали на рідному подвір'ї вальс та відпускали кульки в безхмарне небо. Тоді нам було відчутно сумно покидати рідні стіни. Усе попереду здавалося таким чужим і непривітним. Проте, цікавість перемогла й підштовхнула нас до наступного кроку - ЗНО.

Сказати, що нас не готували до іспиту - відверто збрехати, але й погодитись із тим, що все пройшло саме так, як обіцяли - теж нечесно. Недосвідчені інструктори, незручні для діставання громадським транспортом пункти тестування, суперечливі завдання тестів (для висловлення протесту щодо двозначності деяких завдань тесту з анлійської мови абітурієнти написали петицію) - це не повний список проблем, із якими довелося зустрітись абітурієнтам 2013 року на шляху до омріяного ВУЗу.

Але тепер усе це позаду і ми маємо нову дилему - подання документів до навчальних закладів. На відміну від 2012 року, вступна кампанія проходить більш-менш спокійно. Та все ж не так добре, як хотілося б. В одному зі столичних ВУЗів копії документів мені завіряли 40 хвилин. І це тоді, коли за мною стояла черга з п'яти людей. А на питання "Чому так довго?" - лише презирливо відповіли: "Договоришся - взагалі нічого не приймемо!..."


Тож бачимо, що життя вчорашніх школярів у цей нервовий для них період зовсім не безхмарне. Хочеться побажати Міністерству освіти нарешті вчитися на своїх помилках, аби не допускати їх повторення у майбутньому. Хочеться, щоб одинадцятикласникам надавали більше корисної інформації про всі нюанси вступу, щоб навіть ті абітурієнти, які не мають доступу до Інтернету відчували себе впевнено та спокійно під час вступної кампанії, а не пропускали творчі конкурси чи приносили неповні пакети документів за відсутністю необхідних знань.

У передчутті нових складнощів (а може, і легкості та простоти) з подачею оригіналів і вступними хвилями…


Валерія Камінська

Київ

cпеціально для Univer.tv


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс