Львів вже співпрацює з 21 вищим навчальним закладом

Львів вже співпрацює з 21 вищим навчальним закладом

На сьогодні львівська мерія підписала угоди про співпрацю із 21 вищим навчальним закладом. Вони для міста в останні роки стали вже традиційними й забезпечують залучення до стажування в міських органах управління кращих випускників львівських ВНЗ. Проте цього року вперше не тільки львівські навчальні заклади долучилися до цієї практики. Відтак, було підписано угоду про співпрацю із Полтавським національним технічним університетом імені Ю. Кондратюка.

За минулі 7 років більше 6 тисяч студентів пройшли стажування в міській раді. Це досить вигідно для міста, оскільки згодом кращих тут беруть на роботу. Окрім того пропрацювавши у мерії, молодий фахівець, по-перше, здобуває безцінний досвід, а по-друге, його «капіталізація» зростає на порядок.

Є й добрі приклади, коли тут довгий час працюють колишні викладачі вишів, а потім повертаються в свою альма-матер, уже збагачені неоціненним досвідом. Тобто, з одного боку місто має якісні кадри, з іншого боку ВНЗ отримують не тільки теоретиків, але й практиків, а це суттєво збагачує наукову установу.

«На сьогодні ми маємо вакансії начальника УКБ міста, начальника управління транспорту, управління фінансів, управління архітектури, по районах маємо вакансії заступників голів районів. Тому шановні колеги, якщо маєте добрих фахівців і готові пожертвувати ними заради розвитку міста, буду вам щиро вдячний. Тому що ми хочемо, щоб Львів розвивався. А це можуть зробити тільки кращі кадри», - сказав у зверненні до керівників вищих навчальних закладів міський голова Львова Андрій Садовий.

А під час обговорення з керівниками вищих шкіл було досягнуто домовленості про спільну роботу в напрямку розвитку конференц-туризму у Львові з використанням потенціалу вишів. Також міський голова запропонував, щоби очільники різних напрямків роботи в місті виступили з лекціями перед студентством з метою кращого розуміння молоддю процесів функціонування міста, а відтак, щоб вона могла долучатись до вирішення тих чи інших проблемних питань.

Ігор Галущак

ЛьвівВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс