До Дня енергетика «Львівська політехніка» отримала електролабораторію від АВВ

До Дня енергетика «Львівська політехніка» отримала електролабораторію від АВВ

У НУ «Львівська політехніка» в навчальному корпусі Інституту енергетики за допомогою світового лідера технологій для енергетики та автоматизації швейцарсько-шведської компанії АВВ урочисто відкрили нову навчально-наукову лабораторію. Представлене тут обладнання допоможе вивчати новітні технологічні рішення для побудови, управління та захисту, а також автоматизації електричних підстанцій і мереж. Лабораторія АВВ буде включати два напрямки: «Технічна експлуатація підстанцій та управління електричними мережами» і «Цифрові пристрої релейного захисту та автоматики».

Слід зауважити, що передове обладнання АВВ зараз встановлено на всіх об'єктах Укренерго, а також на об'єктах Укргідроенерго та Енергоатома. Зокрема, продукція компанії стала основою автоматизації для Київенерго, Дніпрообленерго, Полтаваобленерго, Чернігівобленерго, Черкасиобленерго та Прикарпаттяобленерго. А зараз починається широке її впровадження в мережах Вінницяобленерго для майбутнього створення сучасних диспетчерських центрів, які дозволять підвищити ефективність обслуговування і скоротити витрати.

«Ми раді відкрити навчально-наукову лабораторію саме у« Львівській політехніці », одному з головних технічних університетів України. Завдяки встановленому нами обладнанню студенти, майбутні енергетики, зможуть вивчати сучасні технології, які використовуються для енергозабезпечення та автоматизації промислових підприємств та енергорозподільчих мереж. Це вже другий наш проект співпраці з українськими технічними університетами. Ми вважаємо, що, підтримуючи політехнічні університети, АВВ робить свій внесок у майбутнє української енергетики та промисловості. У минулому році наша компанія вже відкрила подібну лабораторію в Національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут». Балансова вартість обладнання для двох цих вузів склала 3 млн. грн.», - прокоментував відкриття лабораторії Дмитро Жданов, директор АББ в Україні.

Додамо, що сьогодні в штаті світової мережі АББ налічується 145 000 співробітників, що працюють в більш ніж в 100 країнах світу. В Україні компанія розпочала роботу в 1992 році. А в офісах компанії в Києві, Запоріжжі, Львові, Миколаєві та Харкові працюють близько 200 співробітників.

Ігор Галущак

Фото прес-служби «Львівської політехніки»

ЛьвівВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс