Майбутніх митців урочисто посвятили у студенти

Майбутніх митців урочисто посвятили у студенти

У місті Лева відбулась урочиста посвята вступників 2013 року у студенти Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ). Зі святом привітав усіх присутніх заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів. Від імені громади міста він вручив подяки викладачам Академії.

«Вітаю вас з тим, що ви будете вчитися у цій академії, і з тим, що ви будете вчитися у Львові. Ви знаєте, як про це місто говорять – культура столиця України, місто мистецтв. Але хочу вам сказати qще раз запевнити, що це не якесь особливе географічне розташування, чи наша прекрасна архітектура робить місто таким. Це, насамперед, люди, творчі люди роблять Львів таким, яким він є. Й уже сьогодні ви доєднаєтесь до цих людей. Поважайте викладачів, адже серед чимало художників, які вже стали класиками. Але майте також впевненість у тому, що ви є особливі! Не бійтеся задавати запитання, брати активну участь у виставковому житті, не бійтеся сказати своє вагоме слово у розвитку мистецтва зараз, коли ви є молоді й повні ідей. Це дуже важливо, тому що коли нема динаміки в мистецтві, в культурі, то нема цікавих подій. Тому на вас велика надія та великі сподівання. Й вітання також викладачам. Це і для вас свято. Хочу також подякувати вам за багатолітню працю», - сказав у вітальному слові заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів.

Відтак, подяками Львівської мерії було нагороджено: Звіра Олеся Михайловича, доцента, завідувача кафедри художнього скла ЛНАМ, Ярич Світлану Богданівну, старшого викладача кафедри дизайну костюма ЛНАМ, Крукевича Юрія Богдановича, старшого викладача кафедри графічного дизайну ЛНАМ.

Ігор Галущак

Львів

Відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=FqiVe4dNaZ0


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс