Університетські аудитори домовились про співпрацю

Університетські аудитори домовились про співпрацю

Нещодавно група науковців-аудиторів з кафедри обліку та аналізу, Національного університету “Львівська політехніка” побувала з дружнім діловим візитом у Польщі, де відвідала Люблінський університет ім. Марії Кюрі-Склодовської.

Коли йдеться про навчання фінансовому аудитові, то під цим розуміють підготовку компетентних фахівців, здатних професійно проводити фронтальну й ґрунтовну перевірку бухгалтерської звітності того чи іншого підприємства з метою висловлення кваліфікованого висновку про її достовірність.

Як розповів керівник делегації, проректор з науково-педагогічної роботи університету професор Анатолій Загородній (на фото – в центрі), кафедра обліку та аналізу вже понад рік тісно співпрацює із закладом рахунковості польського університету. За цей час зроблено чимало. Науковці та студенти обох університетів взяли участь у кількох міжнародних наукових конференціях, організованих як в Україні, так і в Польщі. Важливим аспектом співробітництва стала обопільна видавнича діяльність, результатом якої стала не лише публікація статей у наукових виданнях, а й підготовка спільної англомовної колективної монографії з проблем обліково-аналітичного забезпечення системи менеджменту підприємства. До речі, вона нещодавно вийшла друком у видавництві Львівської політехніки.

У рамках візиту вчені Львівської політехніки мали зустріч із ректором Університету Марії Кюрі-Склодовської професором Станіславом Міхаловським та деканом економічного факультету Збігнєвом Пастужаком. Під час розмови обговорювалися питання подальшої співпраці двох університетів, зокрема, перспективи обміну студентами й викладачами та поглиблення спільної науково-видавничої діяльності.

Під час зустрічей українських і польських вчених-викладачів сторони значну увага приділили обміну досвідом роботи щодо підготовки фахівців з обліку і аудиту в умовах гармонізації стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності, а також проблемам забезпечення високого рівня практичної підготовки студентів. Львів'яни побували в аудиторіях і лабораторіях, де ознайомилися з матеріально-технічною та навчально-методичною базою польського університету.

Ігор Галущак

Львів

cпеціально для Univer.tv 


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс