Львівські  студенти-енергетики дізнались про переваги майбутньої роботи  у «Львівобленерго»

Львівські студенти-енергетики дізнались про переваги майбутньої роботи у «Львівобленерго»

Саме з цією метою відбулася зустріч керівництва ПАТ «Львівобленерго» зі студентами-магістрами п’ятого курсу за спеціальностями «електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» Інституту енергетики та систем керування НУ “Львівська політехніка”.

Адже завдяки проекту “Стипендіат Товариства” кращі за успішністю студенти отримують стипендії від ПАТ “Львівобленерго”. А в майбутньому матимуть можливість працевлаштуватись в означеній компанії. До речі, іменними стипендіями тут відзначили вже сотню колишніх студентів, більшість з котрих нині успішно працює в системі “Львівобленерго”. Також, студенти дізнались про два факультативи - “Енергозбутова діяльність обласних енергокомпаній” та “Технічна експлуатація електричних мереж”, які читають провідні фахівці компанії з великим практичним досвідом.

Окрім того, на зустрічі молодих політехніків ознайомили з діяльністю ПАТ “Львівобленерго”, з можливостями кар’єрного росту в компанії, серед яких вже діють такі успішні проекти як “Школа Лідера”, “Школа Диспетчера”, “Школа Майстра”, “Школа Маркетингу”.

Ігор Галущак

Львів


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс