IV Всеукраїнська школа з права інтелектуальної власності

IV Всеукраїнська школа з права інтелектуальної власності

Ліга студентів АПУ з метою популяризації знань в сфері права інтелектуальної власності максимально повного та всестороннього аналізу діючого законодавства та актуальної судової практики за підтримки АО “ЮФ “Василь Кісіль і Партнери” та Патентно-юридичної компанії IPStyle запрошує студентів-правників та практикуючих юристів взяти участь у IV Всеукраїнській школі з права інтелектуальної власності, яка відбудеться 15-16 лютого 2014 року у місті Києві на базі Київського Національного університету імені Тараса Шевченка та Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Традиційно даний захід включає в себе 2 дні, протягом першого дня учасники матимуть змогу прослухати серію майстер-класів від провідних юристів, які розкриють важливі аспекти права інтелектуальної власності. А ось саме другий день стане для учасників великим юридичним сюрпризом. Саме в цьому році керуючий партнер патентно-юридичної компанії IPStyle Марія Ортинська виявила бажання в ході Школи за підсумком результатів ессе на тему “Захист права інтелектуальної власності в соціальних мережах”,практичних кейсів у вигляді 2-3 задач з поділом учасників на групи - сторони позивача та відповідача, знайти стажерів на посаду помічник юриста та помічник патентого повіреного в патентно-юридичній компанії IPStyle. Для кожного потенційного учасника це шанс для розвитку себе як юриста та отримати довгоочіковану роботу, що стане для Вас білетом в успішне життя!

Кожен учасник, що хоче стати стажером в патентно-юридичній компанії IPStyle має написати ессе до 14 лютого, це ессе значно підвищить Ваші шанси на отримання стажування, але в Школі можуть приймати участь всі бажаючі.

Ессе потрібно надіслати на пошту: ortynska@ipstyle.net з поміткою “Ессе”

Організатори заходу:

Осередок Ліги студентів Асоціації правників України у м. Києві.

Партнери заходу:

Генеральний партнер – АО "ЮФ "Василь Кісіль і Партнери"

Партнер – Патентно-юридична компанія IPStyle

Участь у заході:

До участі у заході запрошуються усі бажаючі студенти 3-6 курсів юридичних факультетів. Для участі в заході необхідно заповнити реєстраційну форму: http://vk.cc/28k6Fl

Фінансові аспекти

Учасники забезпечуються проживанням, харчуванням та роздатковими матеріалами. Проїзд учасникам не відшкодовується.

Для участі у заході учасники сплачують наступні реєстраційні внески:

- 150 грн. для членів Ліги студентів АПУ з Києва;

- 200 грн. для членів Ліги студентів АПУ з інших міст;

- 250 грн. для учасників з Києва, що не є членами Ліги студентів АПУ;

- 300 грн. для учасників з інших міст, що не є членами Ліги студентів АПУ.

Підтвердженням оплати є квитанція про перерахування коштів.

Координати оргкомітету

Марія Копиця,

в.о. Голови осередку Ліги студентів АПУ в м. Києві

тел. - (096) 294 72 48 ; ел. адреса: kyivhead@ligauba.org.uaВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс