Annual Undergraduate International School in Biomedical Sciences знову в Києві

Annual Undergraduate International School in Biomedical Sciences знову в Києві

Науково-технічний прогрес досягає свого апогею, торкаючись усіх аспектів нашого життя. Годі й казати, що сьогодні нікого не вразиш новітніми дивами техніки. У світі стрімко розвиваються медицина, фармакологія, IT галузь, машинобудування, мобільний зв’язок. Проблема полягає тільки в тому, що розвивається це все тільки у світі, та, на жаль, не в Україні. Ми бездумно користуємося заморськими девайсами, навіть не намагаючись створити щось власне.

На тлі такого «застою» не дивно, що сучасну українську молодь важко зацікавити наукою. Важко, але життєво необхідно, адже без руху вперед наша держава стоятиме на одному місці, а ще гірше – відсунеться назад у прірву голубиної пошти, 30-ти тонних комп’ютерів та хірургії без знеболювання. Ми просто не маємо права дозволити цьому статись!

На щастя, іноземні партнери та організації не лишають нашу країну однією в полі, а, навпаки, допомагають залучити українських студентів до безмежного світу науки та знань. Так, на вересень 2013 року запланована Annual Undergraduate International School in Biomedical Sciences «Calcium Signaling Health and Disease», що пройде в ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Це захід для молодих вчених, що бажають прослухати курс лекцій від викладачів і вчених Королівського університету Белфаста, одного з 24 кращих університетів Великобританії в Russel International Excellence Group, та університетів Олбані і Темпл в США. У програмі заходу неформальне спілкування з іноземними викладачами, конкурс на кращий постер із грошовою винагородою, лекції про захворювання, які пов’язані з аномаліями кальцієвої сигналізації, та сучасний стан біомедичних досліджень в цій галузі, лекції про роль іонів кальцію, ключового внутрішньоклітинного посередника в регуляції широкого спектру функцій клітин, органів та систем органів. Також учасники зможуть покращити свої знання англійської за рахунок розмовної практики.

Скористатись унікальною нагодою та взяти участь у заході зможе кожен студент, аспірант або молодий вчений, заздалегідь зареєструвавшись на сайті Annual Undergraduate International School in Biomedical Sciences або написавши нам листа.

В очікуванні цікавої події цієї осені знаходимось і ми, та обовязково розповімо всім бажаючим про цю подію на сторінках нашого видання.

Валерія Камінська

Київ

cпеціально для Univer.tv


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс