Учні київської музичної школи здобули визнання  на Міжнародному фестивалі в Німеччині

Учні київської музичної школи здобули визнання на Міжнародному фестивалі в Німеччині

Дев’ятирічна скрипалька Варвара Васильєва та тріо піаністів у складі Олексія Канке, Тараса Зданюка й Арсена Пахотюка гідно представили нашу країну на масштабному європейському фестивалі. Це учні Київської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. В. Лисенка, яка належить до сфери управління Міністерства культури.

Міжнародний молодіжний музичний фестиваль IJMF відбувся наприкінці липня 2013 року на теренах Баварії та Тюрингії й складався з низки концертів у різних містах Німеччини. У фестивалі традиційно беруть участь діти і молодь з європейських країн: Німеччини, Англії, Іспанії, Італії, Латвії, Чехії, Росії та України.

Цього року було проведено 10-й ювілейний фестиваль, що відзначився святковим гала-концертом у м. Зеслах (Баварія). На концерті виступили найталановитіші учасники фестивалю, поміж яких й учні київської школи-інтернату ім. М. В. Лисенка. Варвара Васильєва грала першою і своєю майстерністю викликала щире захоплення публіки.

За інформацією прес-служби

Міністерства культури України


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс