Щорічнi міжнароднi виставки "Освіта та кар’єра – 2013" та „Освіта за кордоном” пройдуть 14-16 листопада 2013 року в Києві

Щорічнi міжнароднi виставки "Освіта та кар’єра – 2013" та „Освіта за кордоном” пройдуть 14-16 листопада 2013 року в Києві

14-16 листопада 2013 року в Києві у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2) відбудуться: щорічна міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар’єра – 2013" та виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”.

Організатори виставок Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство «Знання» України.

Виставка проходить за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

Програмою виставки передбачено проведення семінарів та «круглих столів» з проблем міжнародного співробітництва в галузі освіти та впровадження сучасних технологій, презентації вітчизняних та закордонних навчальних закладів, молодіжних програм, програм обміну студентами та учнями, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами у галузі освіти та працевлаштування молоді.

Чому саме виставка «Освіта та кар’єра»:

 • найбільша освітня виставка в Україні за кількістю реальних учасників та відвідувачів;
 • більше 10000 відвідувачів за 3 дні роботи виставки;
 • виставка традиційно проходить у «серці» Києва в Українському домі
  (вул. Хрещатик, 2);
 • офіційний каталог безкоштовно розповсюджується серед відвідувачів виставки;
 • широкомасштабна рекламна кампанія в провідних газетах та журналах, метрополітені, Інтернеті, по всіх школах Києва та Київської області, розміщення інформаційних повідомлень через Direct mail;
 • нагородження учасників виставки – переможців у номінаціях гран-прі, золотими та срібними медалями;
 • виставка «Освіта та кар’єра» є найбільшою виставкою за кількістю забудованої площі та виставкових майданчиків серед освітянських виставок в Україні;
 • щорічно у виставці приймають участь понад 50 закордонних вищих навчальних закладів;
 • виставка «Освіта та кар’єра» – перша освітянська виставка, що з 2008 року має статус міжнародної згідно з дорученням Кабінету міністрів України.

Виставка традиційно розміщується на двох поверхах Українського дому. На стендах працюють представники українських та закордонних навчальних закладів, проходять консультації з відвідувачами та обмін досвідом. Із року в рік масштабність та представницький розмах виставки впевнено зростає.

http://osvitainfo.com.ua/Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс