Міністр МОН України взявся за оброблення приймальними комісіями ВНЗ заяв про вступ

Міністр МОН України взявся за оброблення приймальними комісіями ВНЗ заяв про вступ

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник взявся за врегулювання питання щодо вчасного внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти та звернувся до керівників вищих навчальних закладів всіх форм власності і підпорядкування щодо внесення даних до Єдиної державної електронної бази з питань освіти.

Справа в тому, що на консультативний телефон МОН постійно надходять скарги від вступників щодо затримки оброблення приймальними комісіями вищих навчальних закладів заяв, що подані в електронній формі, понад 24 години.

Зокрема, в своєму листі (лист МОН № 1/9-474 від 05.07.2013) Міністр зазначає, що окремі приймальні комісії вищих навчальних закладів під час прийому документів на навчання допускають безпідставну затримку розгляду та оброблення заяв, поданих вступниками в електронній формі та звертає увагу на недопустимість порушення приймальними комісіями вищих навчальних закладів вимог пункту 3.3 Порядку подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до вищих навчальних закладів, затвердженого наказом МОНмолодьспорту від 5.10.2012 № 1244, зареєстрованим у Міністерстві юстиції 13 листопада 2012 за №1902/22215, що викликає недовіру у вступників до подання заяв в електронній формі та створює напругу під час вступної кампанії.

«Вимагаю негайно ліквідувати, починаючи з 5-го липня 2013 року, недоліки приймальних комісій вищих навчальних закладів у роботі з ЄДЕБО та забезпечити безперебійне оброблення заяв вступників у приймальних комісіях, що подаються в електронному вигляді», - наголосив у листі Міністр Дмитро Табачник.

В подальшому ми будимо детально слідкувати за подіями з цього питання та інформувати наших читачів.


Григорій Городецький

Київ

спеціально для Univer.tv


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс