Електронний вступ – легко, швидко і комфортно!

Електронний вступ – легко, швидко і комфортно!

Першого липня 2013 року розпочалась чергова вступна компанія. Сотні вищих навчальних закладів відкрили свої двері для майбутніх студентів, почали роботу приймальні комісії і гарячі лінії.

Традиційно подача документів асоціюється із довжелезними чергами, неймовірною спекою і, як наслідок, безмежною втомою. Та сьогоднішні абітурієнти мають реальну можливість уникнути вище перерахованих явищ. Варто лише скористатися системою електронного вступу. Звісно у 2011, 2012 роках вона мала значні недоліки і не могла стати реальною альтернативою звичайної подачі документів, але у 2013 році електронний вступ обіцяє стати масовим і більш продуктивним, порівняно із попередніми роками.

Головний девіз електронного вступу: «Легко, швидко, безкоштовно!»

Це дійсно так. Перш за все, сам процес реєстрації займає не більше 10 хвилин (не порівняти із годинами очікування біля стін приймальної комісії). Крім того, вам не потрібно робити безліч копій і фотокарток (що часто влітає у копієчку). І головна особливість – можливість подати документи до закладу, який розташований в іншому місті. Економія часу та грошей, чи не так ?

Слід лише пам’ятати про те, що пільги і нагороди не враховуються при електронному вступі. Але це порівняно невеликий недолік, який, я впевнена, Міністерство освіти виправить найближчим часом.

На підтвердження вище сказаного приведу результати опитування серед абітурієнтів 2013 року в одній із соціальних мереж. Питання було наступним: «Чи задоволені Ви електронним вступом?».

Результати не здивували:

70.2 % респондентів відповіли так;

4.7 % - ні;

18.7 % - подають особисто, бо вважають так надійніше;

6.4% - не мають можливості подавати документи через Інтернет.

Тож якщо маєте доступ до Всесвітньої мережі і бажання спробувати новий вид подачі документів, будь ласка: http://ez.osvitavsim.org.ua.

Юлія Демченко

Харків

спеціально для Univer.tvВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс