Українські молоді науковці мають шанс розпочати кар’єру в Європі

Українські молоді науковці мають шанс розпочати кар’єру в Європі

Тепер молоді вчені мають шанс розпочати кар’єру в Європейських країнах. Цьому сприяє оновлена програма Євросоюзу «Marie Curie Actions», з якої з початком цьогорічної зими розпочинаються конкурси на отримання стипендій з різних наукових досліджень. Сама ж стипендіальна програма ЄС розпочинається з січня 2014 року. У рамках «Marie Curie Actions» молоді вчені матимуть змогу отримати доступ до новітнього обладнання та сучасних лабораторій для проведення своїх наукових досліджень. Окрім того, українці будуть співпрацювати з провідними науковцями Європи.

Дана програма діяла і раніше. Однак саме зараз, з початком нового року, можливості підтримки, зокрема молодих українських вчених, а також фінансування суттєво збільшується. Для аспірантів, обдарованих студентів та молодих вчених наразі відкривається світ чудових можливостей, де вони можуть співпрацювати, по-перше, з відомими світовими науковцями, по-друге, самим розпочати кар’єру науковця. Тим паче, що для українських вчених праця в сучасних лабораторіях Європи стане справжньою казкою, адже українська наукова база дещо збідніла та не має стільки можливостей як європейська. Крім того, українці матимуть вільний вибір, тобто вони самі зможуть обирати тему та предмет дослідження, а не обирати одну із запропонованих Євросоюзом тему, як це було раніше.

Перші конкурси на отримання стипендій розпочинаються з 11 грудня 2013 року. Бажаючим рекомендують добре продумати свій проект, оскільки ЄС тепер фінансуватиме лише ті проекти, котрі надалі можна буде використовувати у виробництві, або інакшим способом втілити в життя.

Субота Галина

Запоріжжя

спецiально для Univer.tvВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс