Оголошено прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі диригентів імені Стефана Турчака

Оголошено прийом заявок на участь у Міжнародному конкурсі диригентів імені Стефана Турчака

Міністерство культури України затвердило умови та програму Третього Міжнародного конкурсу диригентів імені Стефана Турчака, який відбудеться 20 лютого – 01 березня 2014 року в Києві.

У Конкурсі можуть брати участь оперно-симфонічні диригенти будь-якої національності, які мають спеціальну музичну освіту, та студенти вищих музичних навчальних закладів. Вік учасників до 35-ти років.

До участі у Конкурсі не допускаються лауреати І (першої) премії попередніх Конкурсів.

Відкриття Конкурсу, другий та третій тури відбудуться у Колонному залі імені М.В.Лисенка Національної філармонії України.

Перший тур відбудеться у Великому залі Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського.

Концерт лауреатів Конкурсу – в Національному академічному театрі опери та балету України імені Т.Г.Шевченка.

Конкурсні змагання забезпечує Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України.

Заявки на участь у Конкурсі приймаються до 20 грудня 2013 року включно з поміткою «Міжнародний конкурс диригентів імені Стефана Турчака» письмово на адресу: Державний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв України; 01001, Україна, м. Київ-1, вул. Архітектора Городецького, 1-3/11; та в електронному вигляді: mk@dmc-art-ukraine.org.ua.

Детально про програму та форму подання заявки можна дізнатися на сайті Міністерства культури України http://mincult.kmu.gov.ua у розділі «Анонси заходів».


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс