За освітою на Захід

За освітою на Захід

Не зважаючи на те, що українські вузи виходять на світову арену, студенти не покидають мрію навчатися за кордоном. Більшість знаходить у європейських та американських вузах кваліфікованих спеціалістів, вищий рівень освіти, якісніші знання. Кількість студентів, котрі здобувають вищу освіту за кордоном зростає з кожним роком.

За даними ЮНЕСКО, тільки в 2010-му році за кордоном навчалось 35 тисяч українських студентів. А 18-20 тисяч їх щороку покидає Україну. Це пояснюється не тільки вищим рівнем освіти, але і її доступністю., наявністю великої кількості стипендій. Тим паче, українські виші мають прямі угоди із зарубіжними навчальними закладами, у рамках яких щорічно за кордон від’їжджають близько 4 тисяч студентів. Останні ж вирушають на Захід у приватному порядку. Найбільш популярними країнами серед студентів є Канада, де після закінчення вузу легко отримати житло, та Німеччина зі своїми безкоштовними вищими навчальними закладами. Користуються популярністю серед української молоді і вузи Великобританії, але не такі дорогі як Cambridge і Oxford.

Здобування освіти за кордоном – це справді реальний шанс стати хорошим спеціалістом своєї справи. Адже, для прикладу, в Чехії рівень навчання в рази кращий, а ціни на здобування освіти подекуди нижчі за українські. А вузи Польщі взагалі зацікавлені в українських студентах, оскільки ті, як правило, знають українську, російську та англійську мови. Знання польської – не обов’язкове, на результати ЗНО частіше за все не дивляться. Для того, щоб потрапити до польського вишу треба лише надати атестат та пройти співбесіду. А навчання обходиться в $900-3,5 тисяч на рік. Що стосується Чехії, то в державних вузах можна отримати освіту безкоштовно, в приватних за $ 1- 2,5 тисяч на рік. Німеччина також має безкоштовні державні вузи, в приватних доведеться платити від $7 тисяч на рік. В Штатах навчання обійдеться українському студентові в $ 17-30 тисяч, але в цю ціну входить проживання, страховка, харчування, транспорт та підручники. Канада пропонує навчання за $ 11-29 тисяч. А в Британії стартова ціна $ 14 тисяч, котра може досягати $ 54 тисяч на рік.

Парадоксально, але за кордоном українські студенти можуть почувати себе більш захищено, ніж на Батьківщині. Вступаючи до вищого навчального закладу за кордоном, студент автоматично отримує спеціальну візу, а всі документи оформлюються в офіційному порядку.

Субота Галина

Запоріжжя

cпеціально для Univer.tvВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс