Юні італійці заприязнилися зі львівськими ровесниками

Юні італійці заприязнилися зі львівськими ровесниками

У Національному університеті “Львівська політехніка” побували італійські студенти, котрі представляли декілька університетів міста Торіно. Упродовж кількох днів молоді італійці брали участь у “круглих столах” і дискусіях, присвячених сучасним проблемам розвитку країн ЄС, а також у екскурсіях Львовом. Разом зі своїми українськими ровесниками вони обговорювали, зокрема, різноманітні питання розвитку економічної безпеки, а також обмінялися знаннями про історичні передумови інтеграційних процесів у Європі.

А в Інституті економіки і менеджменту відбулась їх зустріч зі студентами-політехніками, яку організували спільно кафедра зовнішньоекономічної та митної діяльності, італійська громадська організація «Treno della Memoria TdF» і компанія «Кумпель-Тур». Гостей привітав і побажав змістовно провести час директор Інституту економіки та менеджменту професор Олег Кузьмін.

Особливу увагу учасники дискусій відвели мовним проблемам в окремих регіонах Італії та України, питанням зміцнення незалежності України, причинам анексії Криму, військового конфлікту на Сході України тощо. Студенти репрезентували спільне бачення подолання безробіття серед молоді в обох країнах, жваво дискутували щодо особливостей висвітлення українськими та італійськими ЗМІ сучасних тенденцій геополітичного розвитку. Обговорювали вони й питання масового знищення людей різних національностей у роки німецької та радянської окупацій. Вони відвідали місця пам’яті жертв Голокосту та парк Кортумова гора, де у роки ІІ Світової війни розташовувався Янівський концентраційний табір, і де зокрема нацисти масово знищували італійській військовополонених, котрі не хотіли безглуздо гинути на фронті на стороні гітлерівців.

Наприкінці студенти обох країн ознайомили один одного зі своїми національними кухнями. Молодь з Італії частувала українських друзів пармезаном та хамоном, натомість львів'яни підготували для гостей оригінальні смаколики із салом.


Ігор Галущак

Фото прес-служби НУ Львівська політехніка”


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс