Українці в Польщі. Погляд з середини.

Українці в Польщі. Погляд з середини.

Часточка Європи стає ближчою для студентів України, які виїжджають за кордон до Польщі на навчання. Вабить їх перш за все європейський диплом і досить лояльні ціни, як для навчання за кордоном.

Щороку кількість українських студентів в Польщі зростає. За останніми даними упродовж трьох років чисельність українських студентів зросла більш ніж в три рази. Таке зростання значить відкритість польських кордонів і допомога Європейського Союзу українським студентам.

Радник Посольства Республіки Польща в Україні з питань науково-освітньої співпраці Анна Кузьма наводить офіційну статистику чисельності українських студентів у польських вищих навчальних закладах: у 2009/2010 навчальному році - 2 400 осіб, у 2010/2011 – 3 800, в 2011/2012 - 6500, а в 2012/2013 навчальному році за попередніми даними - близько 8 000.

Українці в більшості випадках вибирають навчання польською мовою, попередньо вивчивши на курсах основи до рівня В2. Раніше більшість студентів була з Західної України, а зараз вже стає помітно, що і з Центральної та Східної України студенти цікавляться навчанням в Польщі і не бояться їхати за кордон. Найпопулярніші місця в яких навчаються українці – Варшава, Краків, Люблін, Гданськ, Познань і Лодзь.

Навчання в Польщі дає українськім студентам відчуття приналежності до Європи.

Олена Зінченко

Польща

спеціально для Univer.tv 


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс