Програма для міжнародних відділів університетів України

Програма для міжнародних відділів університетів України

Британська Рада в Україні запрошує керівників та співробітників міжнародних відділів / центрів українських університетів до участі у програмі «Міжнародний відділ університету: кращі практики».

Програма проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України і спрямована на професійний розвиток / підвищення компетентності співробітників відділів міжнародних зв’язків українських університетів.

Програма складається з двох модулів (кожен тривалістю два дні), які будуть проведені в чотирьох містах – Київ, Харків, Одеса, Львів. Умовами програми передбачається, що учасники беруть участь в обох модулях, кожен з яких є невід’ємною частиною програми.

Зміст програми:

Модуль 1 (вересень-жовтень 2016)

  • Роль відділу міжнародних зв’язків: обов’язки, функції, структура, підбір персоналу, інтеграція і співпраця з іншими відділами
  • Розвиток і впровадження міжнародної стратегії для відділу міжнародних зв’язків.
  • Позиціонування університету – комунікативні і маркетингові стратегії, брендинг, організації і механізми розвитку зв’язків
  • Розробка університетського веб-сайту та ефективне використання соціальних мереж

Модуль 2 (лютий 2017)

  • Оптимізація підтримки міжнародних студентів: вступ, обмін, інтеграція в студентському середовищі і в країні
  • Розвиток міжнародного партнерства і співпраці в дослідницькій діяльності
  • Залучення фінансування та управління коштами: національними, міжнародними (Erasmus+, Horizon 2020), корпоративними, благодійними

Тренерами програми будуть керівники міжнародних офісів рейтингових британських університетів, які поділяться кращим досвідом в цій галузі.

Зверніть увагу, що програма буде проводитися англійською мовою без перекладу, тому всі учасники мають володіти англійською мовою на рівні В2 або вище.

Критерії відборудля участі у програмі:

  1. Учасник програми має бути керівником або співробітником міжнародного центру / відділу університету
  2. Учасник програми має володіти мовою на рівні В2 або вище

Участь у програмі безкоштовна. Всі транспортні витрати та витрати на проживання покриваються за рахунок учасників програми.

Кінцевий термін подачі заявок – 14 вересня 2016.

Аплікаційну форму можна завантажити тут.

Аплікаційні форми мають бути заповнені англійською мовою та надіслані електронною поштою до Відділу освітніх програм Британської Ради в Україні UA_IHE@britishcouncil.org.ua з позначкою “International Offices Programme” в темі повідомлення.

За матеріалами British Council in Ukraine.


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс