Оголошено конкурс на отримання стипендій на навчання у Республіці Польща

Оголошено конкурс на отримання стипендій на навчання у Республіці Польща

Інформуємо, що в рамках спільних програм ЮНЕСКО, Польська національна комісія у справах ЮНЕСКО та голова ЮНЕСКО з питань науки, технологій та освіти в галузі інженерії виділяють 32 стипендії для молодих науковців (аспіранти, наукові співробітники віком до 40 років) на стажування терміном 6 місяців (починаючи з жовтня 2013 року) в Гірничо-металургійній академії ім. Станіслава Сташіча в м. Краків (Республіка Польща).

Стипендія включає плату за стажування та щомісячну фінансову допомогу у розмірі 1350 злотих (близько 450 доларів США).

Кандидатам, які бажають взяти участь у конкурсі, необхідно до 10 липня 2013 року надіслати заповнену англійською або французькою мовою аплікаційну форму (додається) на адресу Секретаріату ЮНЕСКО: Mr.Ali Zaid, Chief Fellowships Section, UNESCO, 7, place de Fontenoy Paris 07SP75352, тел.: +33(0) 145 68 15 07, факс: +33(0) 145 68 55 02/03, електронна адреса: fellowships@unesco.org або a.zaid@unesco.org).


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс