На допомогу українським студентам

На допомогу українським студентам

Сьогодні від багатьох студентів українських вишів можна почути про тиск ректорату щодо участі у Євромайдані. Європейська спільнота не могла не відреагувати на це. Саме тому міністр науки Польщі Лена Коларська-Бобінььска повідомила про те, що Польща готова надати українським студентам, котрих виключать з вузів через участь у Євромайдані, 50 стипендій у польських вишах. «Ми хочемо надати серйозну підтримку українським студентам. Дані стипендії формує уряд для того, щоб студенти отримали не тільки місце навчання, а й фінансову допомогу», – саме так пояснила міністр науки Польщі.

Лена Коларська-Бобінььска також додала, що ці стипендії будуть призначені тим студентам, котрих виключатимуть з університетів, або які будуть мати великі проблеми з навчанням у своєму вузі через участь у про європейських акціях. Поки ще точно не відомо, які саме польські виші готові допомогти українським студентам уникнути тиску. Міністр також підкреслила, що вийти на підписання двосторонніх договорів між польськими та українськими університетами просто необхідно.

Сьогодні українці є найчисельнішою групою студентів у вишах Польші. За статистикою, на 2012-2013 навчальні роки із 29 тисяч іноземних студентів в університетах Польщі, українці складають 10 тисяч.

Субота Галина

Запоріжжя

спецiально для Univer.tvВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс