Між Україною та Угорщиною відбудеться розширення співпрації у сфері освіти

Між Україною та Угорщиною відбудеться розширення співпрації у сфері освіти

7 лютого 2014 року, в стінах будівлі Міністерства освіти та науки відбулася зустріч між Міністром Дмитром Табачником та уповноваженим Послом Угорщини в Україні Міхалем Баєром.

Під своєї час зустрічі, сторони розглянули та обговорили питання щодо діяльності Закарпатсько- Угорського інституту імені Фереца Ракоці,а також співробітництва між Україною та Угорською Республікою в галузі освіти. Також, починається підготовка до підписання відповідної угоди.

Наразі, сторони запевняють,що й надалі працюватимуть над оновленням нормативно-правової бази міждержавного співробітництва, інтенсифікації міжвузівських контактів та підготовкою угоди між Україною та Угорською Республікою про взаємне визнання документів про освіту.

Після зустрічі, Дмитро Табачник наголосив на важливості підписання Угоди у галузі освіти між міністерствами освіти обох держав.


Катерина Ткаченко
Київ
спеціально для Univer.tv

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс