Австрія прагне до співпраці з Україною в освітній сфері

Австрія прагне до співпраці з Україною в освітній сфері

Національний університеті “Львівська політехніка” відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Австрійської Республіки в Україні Вольф Дітріх Гайм. Мета візиту — ознайомлення з діяльністю університету, а також налагодження та розширення міжнародної співпраці в науково-освітній галузі між Австрією та Україною. Гостя прийняв ректор Національного університету “Львівська політехніка”, голова Ради ректорів Львівщини професор Юрій Бобало.

Відтак відбувся обмін думками щодо перспектив розвитку тарозширення відносин між Львівською політехнікою та австрійськими університетами. Йшлося, зокрема, про те, що нині налагоджена тісна співпраця львівських політехніків з науковцями Віденських технічного університету та університету прикладних наук, щороку розширюється обмін студентами та аспірантами, реалізується програма спільних науково-технічних досліджень тощо. Особливо плідним є співробітництво за міжнародними проектами Темпус та 7-ї Рамкової програми, котрі фінансуються Євросоюзом.

Проте ця робота, як констатували учасники розмови, вимагає подальшого розширення та поглиблення. Адже це — одна із важливих складових інтеграції України в європейський простір, суттєвий фактор залучення України до Болонського процесу.

Вольф Дітріх Гайм також поділився своїми позитивними враженнями від львівського Євромайдану, який він відвідав напередодні.

Ігор Галущак

Фото прес-служби НУ “Львівська політехніка”

Львів


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс