Звернення студентів щодо здійснення на них тиску за участь в акціях протесту розглядатиме спільна комісія трьох міністерств, представників студентського самоврядування та громадськості

Звернення студентів щодо здійснення на них тиску за участь в акціях протесту розглядатиме спільна комісія трьох міністерств, представників студентського самоврядування та громадськості

Міністр Дмитро Табачник підписав наказ від 13.12.2013 р. № 1767 щодо утворення спільної комісії Міністерства освіти і науки України, Міністерства внутрішніх справ України та Міністерства юстиції України із залученням представників студентського самоврядування для розгляду звернень студентів стосовно здійснення на них тиску за участь в акціях протесту.

Відповідно до наказу, спільна комісія розглядатиме звернення студентів стосовно здійснення на них тиску за участь в акціях протесту, а також відповідні повідомлення на гарячі телефонні лінії при міністерствах; здійснюватиме щоденний моніторинг таких звернень і повідомлень, організовуватиме перевірку фактів, викладених у них; при виявленні порушень негайно вживатиме заходів щодо їх усунення.

До спільної комісії ввійшли представники МОН, МВС, Мін’юсту, Всеукраїнської студентської ради, Студентської ради м. Києва, громадської організації «Асоціація керівників органів студентського самоврядування м. Києва», студентського парламенту Київського національного університету імені Тараса Шевченка (за згодою), Студентської координаційної ради (за згодою).

Нагадаємо, що у МОН відкрито «гарячу телефонну лінію», на яку можуть звертатися студенти у випадку здійснення на них тиску з боку керівництва ВНЗ за участь у акціях протесту. Телефон гарячої лінії: +38 (044) 481-32-15.

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.ua



Портал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс