Випускники кримських шкіл і університетів отримають українські атестати і дипломи

Випускники кримських шкіл і університетів отримають українські атестати і дипломи

«Ми знаходимося в постійному контакті з кримчанами, викладачами, ректорами, студентами, батьками випускників шкіл. Можу сказати, що на сьогодні немає обвальної ситуації, що вся система освіти Криму «вийшла» з України і перейшла до Російської Федерації. Люди схвильовані. Вони не знають, що буде завтра. На сьогодні Українська держава трактує освітян як своїх громадян і ми контролюємо цю систему освіти. Вони одержують стипендії та заробітні плати», - Міністр освіти і науки Сергій Квіт прокоментував ситуацію, яка склалася з системою освітою Автономної Республіки Крим, під час обговорення з громадськістю проекту Концепції реформування системи ліцензування та акредитації у вищій освіті України.

Сергій Квіт наголосив, що вже спрощені правила переведення студентів з кримських вищих навчальних закладів до вищих навчальних закладів інших областей України. «Також можу з упевненістю сказати, що випускникам кримських шкіл і університетів будуть видаватися українські атестати і дипломи. Ми маємо навіть з Криму спеціальні запити про це», - підкреслив Міністр.

За його словами, у вівторок у Києві відбудеться засідання президії Ради ректорів ВНЗ, на якому будуть присутні голови рад ректорів усіх регіонів України, у тому числі Криму: «Це буде розширена президія, адже буде велика кількість ректорів з Криму. І ми будемо цю ситуацію обговорювати».

Також Сергій Квіт звернув увагу на те, що «на сьогодні Міністерство освіти і науки України нічого в Криму не скасовує, не переносить. Зараз формуємо пакет рішень, як все буде функціонувати далі, і яким чином ми можемо забезпечити інтереси викладачів, випускників шкіл, студентів».

Він підкреслив, що ситуація в Криму дуже напружена, мають місце залякування. «За моїми враженнями після спілкування з кримчанами – найбільша категорія освітян, включно зі студентами, нікуди не хочуть їхати з Криму, і хочуть далі навчатися в українських навчальних закладах. Тобто тих, які підпорядковуються Міністерству освіти і науки України», - зазначив Міністр.

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс