У Макіївській школі № 77 тривають ремонті роботи

У Макіївській школі № 77 тривають ремонті роботи

18 вересня 2013 року у програмі «ТСН» на телеканалі «1+1» було показано сюжет про аварійний стан приміщення загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 77 міста Макіївки Донецької області.

У зв’язку з цим, Міністерством освіти і науки України повідомляє.

Станом на 19 вересня 2013 року кошти на проведення ремонтних робіт покрівлі прибудови до основної будівлі школи виділено і у навчальному закладі проводяться ремонтні роботи.

Рішенням сесії Макіївської міської ради від 29.08.2013 р. на проведення ремонтних робіт у загальноосвітній школі № 77 виділено 700 тис. грн. З підрядною організацією ТОВ «Аркада» укладено договір щодо виконання ремонтних робіт покрівлі прибудови школи. 17.09.2013 р. вже зварено та установлено центральні укріплення даху прибудови школи. Підрядна організація ТОВ «Аркада» зобов’язується закінчити відновлення покрівлі прибудови школи до 15.10.2013 р.

Учні 1-4 класів навчаються в основній будівлі загальноосвітньої школи № 77. Для учнів 5-9 класів організовано безкоштовне підвезення до Макіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18, на базі якої проводяться навчальні заняття. Для дітей організовано щоденне безоплатне підвезення до школи та в зворотному напрямку за рахунок коштів місцевого бюджету.

Питання організації навчально-виховного процесу учнів загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 77 та проведення ремонтних робіт перебуває на постійному контролі. 

За інформацією прес-служби

МОН України


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс