ТЕРМІНОВО До уваги керівників ВНЗ

ТЕРМІНОВО До уваги керівників ВНЗ

ТЕРМІНОВО До уваги керівників вищих навчальних закладів державної форми власності (що мають статус юридичної особи)

Другий всеукраїнський з'їзд вищих навчальних закладів державної форми власності з обрання двох членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти відбудеться 9 вересня 2016 року в КонгресЦентрі Київського національного торговельно-економічного університету (вул. Кіото, 19, м. Київ).

Початок роботи з'їзду о 10:00. Реєстрація з 8.00 до 9.45.

Інформація щодо підготовки та проведення з'їзду розміщена на офіційному сайті Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: www.knteu.kiev.ua/congressdvnz

До уваги голів вчених рад вищих навчальних закладів державної форми власності (що мають статус юридичної особи)

Організаційний комітет звертає увагу, що від кожного вищого навчального закладу державної форми власності, що має статус юридичної особи, для участі у з’їзді обираються:

- від університетів, академій, інститутів – по два делегати;

- від коледжів, технікумів – по одному делегату.

Вищий навчальний заклад надсилає до 7 вересня 2016 року включно Організаційному комітету скановану копію витягу з протоколу вченої (педагогічної) ради, на якій обрано делегатів З’їзду, підписаний головуючим та секретарем і завірений гербовою печаткою, на електронну пошту congressdvnz@ukr.net.

Оригінали надісланих документів надаються делегатами особисто під час їх реєстрації у день проведення З’їзду.

За інформацією Організаційного комітету Другого всеукраїнського зїзду вищих навчальних закладів державної форми власності

За інформацією МОН України


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс