Сумський державний університет – перший український університет у міжнародному екологічному рейтингу UI GreenMetric 2013

Сумський державний університет – перший український університет у міжнародному екологічному рейтингу UI GreenMetric 2013

Сумський державний університет першим серед українських вищих навчальних закладів потрапив до Тoп-200 кращих університетів світу за версією міжнародного екологічного рейтингу UI GreenMetric 2013.

Розробником міжнародного рейтингу є Індонезійський університет (University of Indonesia), що входить до еліти університетів світу за версією компанії QS. Екологічний рейтинг IU GreenMetric акредитований міжнародною організацією рейтингового аудиту IREG та складається з більше ніж 40 індикаторів, які оцінюють розвиненість «зелених» технологій в університетах світу.

У цьому році в рейтинг увійшли переважно університети США, Західної Європи та Південно-Східної Азії. У рейтингу також представлені ВНЗ Російської Федерації (8 університетів), Латвійської Республіки (3 університети) та Литовської Республіки (1 університет).

Найкращих результатів Сумський державний університет отримав за реалізацію проектів з питань збереження енергії, зміни клімату, утилізації відходів тощо.

Нагадаємо, що наприкінці 2013 року Сумський державний університет став одним із семи українських вищих навчальних закладів, які отримали підтримку Європейського інвестиційного банку щодо проекту «Енергоефективний університет», а міжнародна компанія QS оцінила діяльність університету з соціальної спрямованості в 5 зірок, у тому числі в екологічному напрямі.

За інформацією МОН України


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс