Спростування інформації щодо вимагання списків

Спростування інформації щодо вимагання списків

Міністерство освіти і науки спростовує поширену в інтернет-виданнях інформацію щодо вимагання списків студентів, які беруть участь в акціях протестів.

Жодних списків студентів Київського національного університету імені Тараса Шевченка, ані інших вищих навчальних закладів України Міністерство освіти і науки, зокрема, його керівництво, не вимагало і не вимагає. Жодних перевірок МОН не призначало.

Хочемо наголосити, що поширена інформація є провокацією та просимо громадян бути уважними до таких спроб збурення громадської думки і не піддаватися на «брудні» технології поширення чуток.

Користуючись нагодою, хочемо ще раз звернутися до українських громадян, студентів: будьте уважними та обережними, не піддавайтеся на провокації, бережіть себе, своїх рідних і близьких!

Міністерство освіти і науки України

Офіційний веб-сайт

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс