Сайт Українського центру оцінювання якості освіти боїться навантажень

Сайт Українського центру оцінювання якості освіти боїться навантажень

Український центр оцінювання якості освіти просить раціонально використовувати ресурс офіційного сайту. Про це йдеться в повідомлені УЦОЯО.

Зокрема, зазначається, що офіційний сайт Українського центру оцінювання якості освіти створений з метою інформування громадськості з питань організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Фахівцями Українського центру розроблено багато сервісів, що значно полегшує отримання необхідної інформації. Зокрема, для кожного абітурієнта створено інформаційну сторінку, на якій розміщується запрошення-перепустка для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, подаються відомості про перебіг тестувань і результати зовнішнього незалежного оцінювання.

Український центр оцінювання якості освіти заздалегідь повідомляє про оприлюднення важливої інформації в розділах сайту.

Проте відвідувачі сайту не завжди раціонально використовують надані їм можливості, заходять на ту чи іншу сторінку без певної мети, що значно збільшує навантаження на цей ресурс, а інколи призводить до його блокування. Наприклад, протягом 18 червня 2013 року, у день оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з хімії, зафіксовано 235 411 відвідувань сайту Українського центру оцінювання якості освіти (717 423 перегляди сторінок), хоча в тестуванні з цього навчального предмета взяли участь 45 612 абітурієнтів.

У повідомленні УЦОЯО звертається до відвідувачів сайту із проханням раціонально використовувати ресурс сайту, не навантажувати його без певної мети, оскільки такими діями користувачі позбавляють себе можливості оперативно ознайомлюватися з необхідною інформацією.

Прес-служба УЦОЯО


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс