Позиція МОН України незмінна: шкільні свідоцтва та атестати для цьогорічних випускників-кримчан виготовляються у повному обсязі й повинні бути вручені у встановлені терміни

Позиція МОН України незмінна: шкільні свідоцтва та атестати для цьогорічних випускників-кримчан виготовляються у повному обсязі й повинні бути вручені у встановлені терміни

У зв’язку з дезінформацією кримчан з боку самопроголошеної влади півострова Міністерство освіти і науки України офіційно підтвердило свою позицію з питання вручення документів про освіту кримським випускникам.

На цьому наголосив заступник Міністра освіти й науки Павло Полянський в офіційних листах, які 7 квітня були надіслані Міністру освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим та начальнику управління освіти і науки Севастопольської міської державної адміністрації.

Для випускників Криму будуть виготовлені не лише атестати про повну загальну середню освіту, а й свідоцтва про закінчення основної школи, професійно-технічних навчальних закладів, похвальні грамоти за успіхи у вивченні окремих предметів, золоті та срібні медалі. Все, що вимагається від Криму і Севастополя – лише терміново повідомити прізвища уповноважених осіб, які будуть відряджені до Києва для отримання документів та нагород, що будуть вручені випускникам 2014 року.

МОН України очікує на невідкладну інформацію з півострова щодо прізвищ тих представників освіти, які приїдуть до Києва за атестатами для учнів 9-х,11-х класів і профтехучилищ.

Також МОН готове до неординарних управлінських кроків на той випадок, якщо будуть спроби завадити українським школярам півострова отримати українські документи про освіту.

МОН України

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс