Обращение педагогов Автономной Республики Крым

Обращение педагогов Автономной Республики Крым

Щиро дякуємо Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України за ідею проведення Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО - 2012. Ось вже воістину цей захід сколихнув Автономну Республіку Крим!

427 шкільних команд (більше 10,6 тис. учнів) взяли участь у І етапі змагань. Ігри проходили на кращих стадіонах півострова за участю професійних футбольних суддів.

24 команди-переможниці районних та міських етапів змагань взяли участь у ІІ етапі, фінальна частина якого проходила на футбольних полях стадіону дитячо-юнацької спортивної школи Бахчисарайської районної державної адміністрації та навчально-тренувальної бази «Скіф» (с. Новопавлівка Бахчисарайського району) при великій кількості уболівальників з числа однолітків і батьків, які гаряче підтримували учасників футбольних баталій.

Хід чемпіонату регулярно висвітлювався у провідних республіканських

засобах масової інформації.

У кожному місті та районі переможці Національного Кубку шкільного футболу ЄВРО-2012 нагороджені кубками та цінними подарунками, а всі, без винятку, учасники змагань отримали дипломи організаційного комітету з проведення Кубку України з футболу ЄВРО - 2012 серед школярів.

Міністерством освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим встановлено додаткові заохочувальні призи для команди-переможця і команд-призерів змагань.

У результаті наполегливої спортивної боротьби місця розподілилися таким чином:

1 місце - команда НВК «Школа-гімназія № 6» (м. Джанкой), яка нагороджена командним кубком, дипломом та грошовою премією в сумі 10 тис. грн, а також екскурсійної путівкою по Криму для команди і путівкою для оздоровлення в літній час у Кримському республіканському дитячому оздоровчому закладі «Сокіл» Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим;

2 місце - команда НВК «Інтеграл» (м. Євпаторія), яка нагороджена командним кубком, дипломом та грошовою премією в сумі 8 тис. грн.;

3 місце - команда Дачнівської загальноосвітньої школи (м. Судак), яка нагороджена командним кубком, дипломом та грошовою премією у сумі 5 тис. грн.

Міністерством вжито додаткових заходів для забезпечення якісної підготовки команди-переможця до участі у фінальній частині Національного Кубку шкільного футболу України ЄВРО-2012.

Впевнені, чим більше і різноманітніше в Україні буде проводитися цільових спортивно-масових заходів під патронатом керівництва країни, тим здоровіше буде наше суспільство, а, значить, кожний з його членів буде успішним громадянином держави.


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс