МОН вимагає посилити контроль за станом організації харчування дітей у закладах освіти та організувати відповідну перевірку

МОН вимагає посилити контроль за станом організації харчування дітей у закладах освіти та організувати відповідну перевірку

Міністерство освіти і науки України, у зв’язку з випадком масового отруєння дітей у дошкільному навчальному закладі № 455 м. Києва, вимагає посилити контроль за станом організації харчування дітей у закладах освіти та організувати відповідну перевірку.

Про це йдеться у листі МОН № 1/9-452 від 25.06.2013 до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаментів (управлінь) освіти і науки (молоді та спорту) обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

У листі наголошується на тому, що під час проведення перевірки необхідно звернути увагу на дотримання вимог Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах в цілому та, зокрема, на якість продуктів харчування, що постачаються у заклади; дотримання технології приготування їжі для дітей; санітарний стан харчоблоків.

Нагадуємо, що згідно ст. 35 Закону України «Про дошкільну освіту», організація та відповідальність за харчування дітей у державних і комунальних ДНЗ покладаються на Раду міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київську та Севастопольську міські державні адміністрації, районні державні адміністрації, яким підпорядковані дошкільні навчальні заклади, органи місцевого самоврядування, а також на керівників ДНЗ, а контроль і державний нагляд за якістю харчування у дошкільних навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форми власності покладаються на засновників (власників) цих закладів, відповідні органи управління охорони здоров'я та відповідні органи управління освітою.

Відповідальність за організацію харчування дітей у приватних дошкільних навчальних закладах покладається на власників та керівників ДНЗ.

Окрім того, у листі наголошується на тому, що «при встановленні фактів, виявлених під час перевірки, неналежного виконання професійних чи службових обов´язків щодо охорони життя та здоров´я дітей, у тому числі при забезпеченні харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, вжити суворих заходів щодо їх усунення та притягнення винних осіб до відповідальності».Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс