МОН розпочало розроблення нового порядку і змісту державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів

МОН розпочало розроблення нового порядку і змісту державної атестації загальноосвітніх навчальних закладів

З огляду на нарікання педагогічної громадськості на недосконалість чинних процедур інспектування й атестації шкіл, гімназій та ліцеїв Міністерство освіти і науки прийняло рішення про розроблення нового документу, що враховував би пріоритетність якості освітніх послуг як визначального вимірника ефективності діяльності навчального закладу в цілому й кожного педагога, а також передбачав урахування думки територіальної громади, учнівського та батьківського колективів, споживачів освітніх послуг.

Наказ МОН від 8.04.2014 р. № 329, підписаний заступником Міністра Павлом Полянським, передбачає створення робочої групи із залученням до її складу експертів та представників освітянських громадських організацій і об’єднань, котрій належить до 1 червня розробити проект документу та винести його на громадське обговорення.

До 15 липня зауваження і пропозиції, що надійдуть у процесі громадської експертизи, будуть узагальнені й порядок і зміст державної атестації шкіл буде затверджений наказом МОН.Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс