Міністр Дмитро Табачник підтримав необхідність існування школи в мікрорайоні Червоний Шлях м. Полтава

Міністр Дмитро Табачник підтримав необхідність існування школи в мікрорайоні Червоний Шлях м. Полтава

У мікрорайоні (селищі) Червоний Шлях м. Полтава виникла конфліктна ситуація, пов’язана з призупиненням навчально-виховного процесу в окремому приміщенні ЗОШ № 12 та переведенням учнів початкових класів до основного навчального корпусу школи.

На виконання доручення Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника 13 вересня 2013 року комісією Державної інспекції навчальних закладів України здійснено вивчення цього питання з виїздом на місце.

Враховуючи результати перевірки і зустрічі працівників Міністерства освіти і науки України та Державної інспекції навчальних закладів з батьками, Міністр Дмитро Табачник звернувся з відповідними листами до Голови Полтавської обласної державної адміністрації та прокурора Полтавської області щодо притягнення до відповідальності посадових осіб, з вини яких були допущені порушення вимог законодавства і прав дітей на здобуття освіти.

Міністр також звернувся до Голови Полтавської облдержадміністрації з проханням розглянути можливість відновлення роботи цього навчального закладу або створення нової школи в селищі Червоний Шлях, що є необхідним у зв’язку із збільшенням у мікрорайоні кількості дітей дошкільного та шкільного віку.

Дмитро Табачник ще раз закликав місцеві органи влади вивчати реальний стан справ, прислуховуватися до думки батьківської громадськості і –найголовніше – дбати про права дітей на якісну освіту.

Пресс-служба МОН


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс