Відверта розмова з патріотичним співаком

Відверта розмова з патріотичним співаком

Культура - душа нашого народу, але яка ж українська культура може бути без справжньої колоритної пісні? Культуру без неї неможливо уявити так само, як українську естраду без Олега Скрипки, який люб язно погодився зустрітися зі своїми прихильниками в приміщенні одеського заводу "Шустов".

Організатором цієї зустрічі стала телепрограма "Одеський калейдоскоп". Бесіда зі співаком проводилася в неформальному режимі, де кожен бажаючий мав можливість задати власне питання зірці. Як виявилося, багатьох людей зацікавило ставлення Олега Скрипки до загибелі відомого музиканта Скрябіна. Олег не став приховувати власну думку і відверто заявив, що ми повинні відпускати мертвих і віддавати їм шану, але пишатися і любити треба поперше живих. Тоді співак навів приклад, про учасників із гурта "Бітлс" Пола Макартні і Джона Ленона. Один з них після смерті став справжньою легендою, у той час як інший не користується високою популярністю при житті. Отже, "давайте любити живих", ще раз наголосив Олег Скрипка.


Також під час колективного спілкування Олег закликав людей не забувати свої звичаї і державну мову. Адже, починаючи з першої українскої революції, кількість українських пісень, що лунають у телепрограммах, шоу, на концертах, почала різко знижуватися і зараз сягає лише двох відсотків від загальної кількості.


У фіналі зустрічі із зіркою, було проведено розіграш, де шість перможців отримали символічні картини з магазину "Аутшоп", а також автограф Олега Скрипки. Далі кожен бажаючий зміг пригоститися справжнім смачним українським короваєм і сфотографуватися з зіркою.

Анастасія Левченко

Одеса

cпецiально для Univer.tv


Возврат к списку


Не указан форум для отзывов.

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс