У День Святого Миколая відбувся захід для дітей з родин переселенців

У День Святого Миколая відбувся захід для дітей з родин переселенців

19 грудня в Міністерстві культури України з ініціативи Віце-прем’єр-міністра – міністра культури В’ячеслава Кириленка відбувся святковий захід до Дня Святого Миколая для дітей з родин вимушених переселенців, дітей загиблих в АТО та вихованців-мистецьких шкіл. У дитячому святі також взяв участь учень київської спеціалізованої школи №155 Тимофій Ландрєв, автор відомого анімаційного ролика на підтримку української армії «Україна переможе!».

Від імені Міністерства дітей привітав із святом Перший заступник Міністра культури Ігор Ліховий.

«Сьогодні у День Святого Миколая, коли кожна дитина вірить у казку, коли кожен повинен відчувати, що ти не один, ми проводимо це свято. Україна у нас єдина і неділима. Думаю, кожна дитина після цього заходу вийде більш упевненою в собі, маючи підтримку нових друзів», - сказав Ігор Ліховий, закликаючи дітей до знайомства одне з одним та із традиціями української культури.

Під час свята свої виступи представили учні Державної художньої середньої школи ім. Т. Шевченка, Київської спеціалізованої середньої музичної школи ім. М. Лисенка, Державної хореографічної школи при Національному заслуженому академічному ансамблі ім. Вірського.

Перший заступник міністра запевнив, що талановиті діти та навчальні художні заклади, де вони отримують спеціальну освіту, матимуть у подальшому підтримку державного бюджету. Так само будуть підтримані і творчі дитячі проекти. «Талановиті діти зможуть отримати кошти на реалізацію свого проекту», -запевнив Ігор Ліховий.

У ході свята діти дізналися про традиції святкування Дня Святого Миколая та обмінялися подарунками, які створили власноруч, а також отримали подарунки від Міністерства культури –квитками на прем’єру повнометражного мультфільму «Бабай» та книжки від видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

Прес-служба

Міністерства культури УкраїниВозврат к списку


Не указан форум для отзывов.

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс