Стартувала Всесвітня зимова Універсіада-2013

Стартувала Всесвітня зимова Універсіада-2013

З минулої середи італійське курортне містечко Тренто, розташоване у підніжжя Альп, стало столицею ХХVІ зимової Всесвітньої Універсіади-2013.

У Тренто (Італійська Республіка) на Кафедральній площі відбулося урочисте відкриття змагань. Барвисте шоу підготував хореограф оперного театру Венеції Ла Феніче Клаус Обермайер. Старт студентським перегонам дав Президент Італійської Республіки Джорджо Наполітано.

На чолі української колони з прапором України крокував представник фігурного катання, студент Національного педагогічного університету імені Драгоманова, майстер спорту Дмитро Дунь.

На жаль, не всі бажаючі змогли потрапити на церемонію відкриття. Однак учасники заходу з розумінням поставилися до рішення італійців, адже головний студентський спортивний форум взагалі міг не відбутися. Через фінансову скруту Уряд Словенії відмовився затвердити бюджет цьогорічного міжнародного заходу в Мариборі. Зголосилася провести ХХVІ зимову Всесвітню Універсіаду-2013 Італійська Республіка.

Єдина умова організаторів – відмовитися від будівництва нових спортивних об’єктів, а провести змагання на вже існуючих, яких тут вдосталь, та змінити терміни проведення (перенесли з лютого на грудень).

Упродовж майже двох тижнів cтудентська збірна України змагатиметься за медалі різного ґатунку в дев’яти видах спорту (біатлон, лижні гонки, стрибки з трампліна, лижне двоборство, фігурне катання, гірськолижний спорт, шорт-трек, сноубординг і хокей). Українські спортсмени та їхні тренери розраховують на призові місця в біатлоні, лижних гонках і сноубордингу. До речі, шістнадцять біатлоністів, які вже прибули до Тренто,- новачки на студентській Універсіаді, але вже встигли пройти вишкіл на різноманітних престижних міжнародних турнірах.

Великі шанси на перемогу у студентки Львівського державного університету фізичної культури, майстера спорту міжнародного класу Катерини Григоренко, яка виграла дві срібні та одну бронзову медалі на минулій зимовій Універсіаді в Ерзурумі (Турецька Республіка). За цей час Катерина встигла стати мамою і здобути ліцензію на сочинську Олімпіаду-2014.

Усього в складі нашої студентської збірної буде майже дев’яносто юнаків і дівчат, які представляють двадцять вітчизняних вищих навчальних закладів. Студенти Національного університету фізичного виховання та спорту України представлені в українській збірній найбільшою кількістю учасників - 14 спортсменами.

МОН України

Возврат к списку


Не указан форум для отзывов.

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс