Міжнародний фестиваль «Циркове майбутнє»

Міжнародний фестиваль «Циркове майбутнє»

Міжнародний фестиваль дитячих та молодіжних циркових колективів, шкіл і виконавців «Циркове майбутнє» – єдиний в Україні проект, спрямований на пошук талановитих молодих циркових виконавців та пропаганду циркового мистецтва. Він пройде у Луганську в період 30 жовтня - 4 листопада 2013 року.

Фестиваль проводиться за підтримки Міністерства культури та управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації. Ініціатори фестивалю: ДП «Луганський державний цирк», Луганська державна академія культури і мистецтв та Луганський обласний центр навчально-методичної роботи, культурних ініціатив і кіномистецтва.

Міжнародний фестиваль «Циркове майбутнє» відбуватиметься в приміщенні ДП «Луганський державний цирк». Урочисте відкриття розпочнеться цирковою кавалькадою вулицями Луганська 31 жовтня. Гала-вистава лауреатів і призерів відбудеться в приміщенні ДП «Луганський державний цирк» 3 листопада.

Цього року у фестивалі візьмуть участь виконавці з України, Росії, Білорусі, Латвії, Литви, Естонії, Молдови, Узбекистану, Вірменії, Голландії, Данії, Іспанії, Італії, Німеччини, Польщі, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції, Великобританії, США – понад 50 закордонних учасників і 100 українських.

У фестивалі беруть участь самодіяльні циркові колективи, школи, студії та окремі виконавці. Вік учасників фестивалю – від 6 до 25 років. Учасники поділяються на такі вікові категорії:

- до 12 років;

- до 15 років;

- старше 15 років;

- професіонали до 25 років.

У складі журі – видатні діячі світового циркового мистецтва, провідні фахівці циркового мистецтва, керівники циркових підприємств і колективів, навчальних закладів.

Сайт фестивалю: http://circusfest.lg.ua/ua


Прес-служба

Міністерства культури України


Возврат к списку


Не указан форум для отзывов.

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс