IV Відкритий фестиваль театрів для дітей та юнацтва «ТЮГ-2013»

IV Відкритий фестиваль театрів для дітей та юнацтва «ТЮГ-2013»

23 вересня – 1 жовтня 2013 року

м. Макіївка Донецької області

Фестиваль становить собою платформу для співпраці українських дитячих і молодіжних театрів та спрямований на розвиток діяльності творчих колективів, пошук нових контактів для взаємодії та творення спільних проектів у майбутньому.

Цілі заходу:

— налагодження контактів між українськими театрами;

— ознайомлення ТЮГів з новітніми театральними тенденціями;

— підвищення зацікавлення дітей і молоді до театру;

— посилення конкурентоздатності вітчизняних театрів для подальшої взаємодії із зарубіжними партнерами.

Фестиваль організований Донецьким академічним обласним російським театром юного глядача (м. Макіївка) за підтримки Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації. «ТЮГ-2013» проводиться під патронатом дружини Президента України Людмили Янукович та за фінансової підтримки фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

У Фестивалі візьмуть участь всі українські театри для дітей та юнацтва.

За пропозицією Генерального консульства Федеративної республіки Німеччина в Донецьку в межах фестивалю буде проведено конкурс вистав за п'єсою німецького драматурга Ульріха Губа «Біля Ковчега о восьмій». На конкурсі буде представлено різні сценічні прочитання цього драматичного твору в постановці мистецьких колективів зі Львова, Макіївки та Одеси. Цей конкурс належить до комплексу заходів, що проводяться в рамках Тижнів Німеччини в Україні з 15 вересня по 8 жовтня 2013 року.

Довідково:

Відкритий фестиваль театрів для дітей та юнацтва проходить щодва роки. Перший Фестиваль відбувся в 2007 році.

У мистецькому заході 2011 року взяли участь представники Міжнародної Асоціації театрів для дітей та молоді з багатьох країн світу: США, Аргентини, Німеччини, Японії, Хорватії та Індії. Також у рамках фестивалю проведено круглий стіл, за яким були обговорені проблеми театрів, що працюють для дітей і юнацтва; розглянуті особливості драматургії для дітей; обговорені питання, пов'язані з інтеграцією театрів для дітей та юнацтва України у світовий театральний процес. У роботі круглого столу взяли участь представники Міністерства культури України.

Прес-служба

Міністерства культури УкраїниВозврат к списку


Не указан форум для отзывов.

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс