Університет допоміг прикордонникам

Університет допоміг прикордонникам

За повідомленням прес-служби Національного університету “Львівська політехніка”, на кошти, зібрані трудовим колективом цього вишу, для українських прикордонників придбають близько 60 бронежилетів.

Коли російський агресор захопив Крим і виникла реальна загроза його вторгнення вже на терени південно-східних областей України, працівники університету вирішили зробити свій внесок на нагальні потреби Українського війська. Ухвала Вченої ради, яку запропонував ректор Львівської політехніки професор Юрій Бобало, передбачала, що кожний працівник добровільно відрахуватиме не менше 5 відсотків від своєї місячної зарплати. Здавали різні суми — від 50 гривень до 1000. На загал вдалося накопичити 282 тисячі гривень.

Вера ЛясковськаА рішення про цільове використання означених коштів рішення тут прийняли, коли на конференцію трудового колективу завітала депутат Львівської міської ради Віра Лясковська (на фото), котра свого часу очолювала Студентське проектно-конструкторське бюро тоді Львівського політехнічного інституту. У 1991-1993 роках Віра Дмитрівна працювала заступником голови облвиконкому і опікувалася військовими справами, брала участь у створенні Національної гвардії України. Й саме до неї й звернулися прикордонники Західного регіону, котрі днями спрямували 450 своїх воїнів на східні кордони України.

За словами Віри Лясковської, нині хлопці опинилися буквально у чистому полі. Їм багато чого бракує для елементарних умов побуту. Завдяки депутатам Львівської міськради та колективу “Львівтеплокомуненерго” галицькі прикордонники вже отримали кілька енергогенераторів для опалення. Отож, депутат попросила колектив Львівської політехніки передати зібрані кошти для придбання бронежилетів. Студенти, викладачі та працівники університету одностайно вирішили саме так розпорядитися зібраними коштами. Один сучасний бронежилет коштує 6 тисяч гривень. При відповідних знижках і буде закуплено майже 60 таких індивідуальних бронекомплектів.

Ігор Галущак

ЛьвівВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс