Учнівська олімпіада МАУП 2015 серед учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв

Учнівська олімпіада МАУП 2015 серед учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв

Олімпіада проводиться з 3-х дисциплін: «інформатика та інформаційні технології», «основи правознавства» та «психологія».

Проходить змагання у 2 етапи. Зареєструватися на участь у І етапі необхідно до 28 лютого 2015 р. При цьому на І етапі учасник може обирати від однієї до трьох дисциплін. Завдання І етапу виконуються дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації. Виконані завдання надсилаються до 20 березня 2015 р. на електронну пошту згідно обраної дисципліни:

Також роботи можна надіслати на поштову адресу оргкомітету Олімпіади: вул.Фрометівська,2, м. Київ, 03039.

Оцінювання робіт здійснюється за 100-бальною системою. Учасники, які набрали менше, ніж 51 бал зі 100 можливих не можуть перейти до другого етапу олімпіади.

Другий етап Олімпіади проводиться в очній формі з 1 по 20 квітня 2015 р. на території Академії за вказаною вище адресою. Дата та час проведення визначається оргкомітетом (інформація розміщується на сайті академії maup.com.ua). На виконання завдання другого етапу відводиться 1,5 години.

За результатами другого (фінального) етапу кожен учасник отримує диплом Олімпіади та заохочувальні призи.

Переможцям Олімпіади за I місце надається грошова винагорода у сумі 20000 гривень та знижка 20% від оплати всього терміну навчання в МАУП, за II місце − грошова винагорода у сумі 10000 гривень. та знижка 10% від оплати всього терміну навчання, за III місце − грошова винагорода у сумі 5000 гривень та знижка 5 % від оплати всього терміну навчання.

http://olimpiada.maup.com.ua/olimpiada-2015.html


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс