Учнівська Олімпіада «Lviv CSIT» стартує незабаром

Учнівська Олімпіада «Lviv CSIT» стартує незабаром

19 жовтня у Львові стартує міська учнівська Олімпіада з інформаційних технологій «Lviv CSIT». Метою її проведення є підвищення рівня знань, розвиток умінь та удосконалення навичок школярів у сфері інформаційних технологій. Змагання проводитимуть з ініціативи управління освіти Львівської міської ради за посередництвом Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій Національного університету «Львівська політехніка», підтримки партнерів та спонсорів.

Олімпіада відбуватиметься у 3 етапи:

· 19 жовтня дистанційно через он-лайн-систему тестування ejudge на сайті http://ejudge.lp.edu.ua/cgi-bin/new-register?contest_id=8. Участь у змаганнях першого етапу візьмуть учні 5-11 класів середніх навчальних закладів м. Львова.

· 26 жовтня другий етап триватиме у приміщенні Інформаційно-навчального комп’ютерного комплексу Національного університету «Львівська політехніка» у якому братимуть участь переможці та додатково запрошені учасники першого етапу Олімпіади.

· У квітні 2014 року відбудеться ІІІ етап Олімпіади, на якому переможці ІІ етапу представлять свої творчі роботи.

Для розв’язання учасникам будуть запропоновані задачі за напрямками: основи інформатики та офісні програми, комп’ютерна лінгвістика (англійська мова), програмування

«Цього року ми спільно з міською радою проводимо олімпіаду серед учнів 5-11 класів. Вже не вперше ми проводимо олімпіади серед школярів і намагаємося згодом залучити до нас на навчання кращих студентів, які зможуть гідно представляти нас на ринку праці», - розповіла Наталя Шаховська, декан базової освіти Інституту комп’ютерних наук. Свою чергою Олег Березюк, директор департаменту гуманітарної політики ЛМР підкреслив: «Інформатика - це перо і чорнило 21 століття. У наш час багато дітей мають вдома комп’ютери і, на жаль, більшість асоціює ІТ лише з іграми, насправді це потужне джерело інформації, потрібно докладати великих зусиль для переорієнтації дітей з ігрової у освітню сферу знань, тому для якісного розвитку у комп’ютерній галузі, учням повинні надавати супровід професійних педагогів у школах. Ця олімпіада буде своєрідним оцінюванням рівня викладання інформатики у навчальних закладах, також вона буде беззаперечним стимулом розвитку, як для шкіл, так і для учнів, що вивчають інформатику. Стратегічним напрямком розвитку міста вибрана економіка знань, яка не може втілюватись без сучасних технологій. Для учнів потрібно створювати умови розвитку знань у ІТ сфері. Тому міська рада спільно з НУ «Львівська політехніка» започаткували такий проект, до якого ми намагаємось долучати провідні ІТ-компанії Львова, які також є головними спонсорами призового фонду змагань».

Ігор Галущак

Львів


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс