Подорож дорогами добра

Подорож дорогами добра

З нагоди Дня Святого Миколая, в канун Новорічних та Різдвяних свят студенти Київського університету імені Бориса Грінченка підготували святковий мюзикл «Подорож дорогами добра» за мотивами казок Г.‑Х.Андерсена.

Зараз нам усім не вистачає добра і любові, відтак Святий Миколай разом з акторами-студентами Інституту мистецтв, які гратимуть на сцені, та студентами Гуманітарного інституту, які зустрічатимуть гостей, подарують дітям Києва свято, надію на здійснення мрій та мир в незалежній Україні.

Гості свята – учні шкіл м. Києва та Київської області, діти співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка, а також родини з дітьми – переселенці із зони АТО.

Творчі колективи студентів створені викладачами Університету. Ідея, творчий проект та режисура реалізовані Лауреатом міжнародних конкурсів Ларисою Левановою, вокально-хорові партії – Заслуженою артисткою України Ріммою Шаповаловою, Заслуженим діячем мистецтв України Оксаною Петриковою, хормейстером Лауреатом міжнародних конкурсів Андрієм Юдіним, звукорежисером Анатолієм Вороною.

В організації свята для маленьких Киян брали участь: ректорат та профспілкова організація Київського університету імені Бориса Грінченка; координатор біженців та переселенців «Волонтерської сотні» Оксана Лазебник, директор Будинку культури смт Козин Київської області Інна Яцків-Бондаренко, викладачі та студенти Університету.

Тож нехай естафета добра, миру і любові надалі наповнює серця всіх українців!


колектив НМЦ інформаційно-рекламної та профорієнтаційної діяльності
Київський університет імені Бориса ГрінченкаВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс