Під фаховим проводом

Під фаховим проводом

НУ «Львівська політехніка» належить до числа тих вітчизняних вишів, де чи не першими почали системно готувати фахівців з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності та міжнародної економіки.

Відтак студенти-економісти і менеджери «Львівська політехніка» традиційно беруть активну участь у науково-дослідницькій роботі та різноманітних Всеукраїнських та міжнародних конкурсах наукових студентських робіт. Лише цього року Їх переможцями та призерами стали Наталія Феденко, Ганна Горішна, Ірина Шквірко, Тетяна Розман, Анна Плоска, Ольга Переста, Зоряна Дутко та інші.

А плідному науково-дослідницькому пошукові студентів багато в чому сприяє кафедра менеджменту і міжнародного підприємництва, котру очолює директор Інститут економіки і менеджменту «Львівської політехніки» доктор економічних наук професор Олег Кузьмін (на фото), котрий і є засновником означеної кафедри. Незабаром відомий український науковець-економіст Олег Кузьмін святкуватиме свій ювілей: йому виповнюється 65 років. Його заслужено вважають одним із провідних українських фахівців, під проводом котрого нині успішно працює талановитий і згуртований науково-педагогічний колектив, далеко відомий в Україні та за її межами.

Як розповідає професор Олег Кузьмін, очолюваний ним Інститут сьогодні здійснює підготовку студентів за спеціальностями «Міжнародна економіка», «Управління інноваційною діяльністю» та «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Останнім часом тут істотно поліпшилися умови навчання та рівень підготовки студентів, значно розширилася площа навчальних приміщень, з’явились сучасно обладнані лабораторії, почала працювати кафедральна бібліотека. Як результат, щороку зростає кількість абітурієнтів. Практично понад 90 відсотків випускників згодом стають забезпеченими роботою за фахом на як на львівських, так і на інших підприємствах України.

Впродовж останніх років працівники Інституту активно працюють також у навчально-методичній і науковій сферах, беруть активну участь у важливих регіональних і національних програмах розвитку національної економіки. Найважливішими напрямками їх досліджень є менеджмент та системи менеджменту, функціональний підхід, а також менеджмент у сфері зовнішньоекономічних зв'язків, міжнародне підприємництво, міжнародна економіка та фінанси.

Ігор Галущак

ЛьвівВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс