Навчальна практика з перспективою працевлаштування

Навчальна практика з перспективою працевлаштування

Нині 36 старшокурсників із вишів Севастополя, Одеси, Києва проходять практику на Рівненській АЕС. Відтак проходження переддипломної практики дасть можливість відібрати кращих випускників для подальшого працевлаштування на цій атомній електростанції.

За повідомленням прес-служби РАЕС, щорічно близько 25 молодих фахівців, випускників українських ВНЗ, вливаються в дружний колектив рівненських атомників. Насамперед це вихованці трьох профільних університетів - НТУУ «Київський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет і Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості (СНУЯЕтаП). Саме вони готують сьогодні кадри для нук5леарної енергетики. Отож студенти, мешкаючи в регіоні розташування Рівненської АЕС, протягом всього навчання перебувають у полі зору кадрової служби атомної станції. Результати тестування та рейтинг успішності стажерів, які бажають працювати на РАЕС, вже до моменту самої практики дозволяють скласти попередню думку про них, як потенційних працівниках.

За словами, Марії Колесник, інженера відділу кадрів РАЕС, котра курує співробітництво станції з ВНЗ, - вже, наприклад, укладено відповідні угоди з шістдесятьма студентами 3, 4, 5-х курсів СНУЯЕтаП. Це означає, що за умови високої успішності їм будуть запропоновані інженерні посади на Рівненській АЕС, що відповідають їх профільній спеціальності. Виходячи з високих вимог до майбутніх працівників, РАЕС комплектує свої кадри найкращими випускниками спеціалізованих ВНЗ і, таким чином, підтримує високий рівень кваліфікації персоналу.

До речі, раніше навчання студентів проводилося коштом НАЕК «Енергоатом». Пізніше для більш якісного відбору випускників ВНЗ доцільним був визнаний метод мотивації хорошою успішністю. Й тепер студенти, що мають хороші та відмінні навчальні навички, мають всі шанси на вартісне працевлаштування.

Ігор ГалущакВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс