Севастопольских студентів-патріотів не полишать напризволяще

Севастопольских студентів-патріотів не полишать напризволяще

Як повідомила прес-служба РАЕС, всі 75 студентів, які поки що навчаються у Севастопольському національному університеті ядерної енергії та промисловості (СНУЯЕтаП) за договорами з Рівненською АЕС, виявили бажання продовжити навчання в інших вишах України.

Водночас виконавчий директор з кадрів, праці та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» Тетяна Алексєєва зауважує, що вже є домовленість з Міністерством освіти і науки України про те, що студенти четвертих та п’ятих курсів отримають дипломи бакалаврів та спеціалістів СНУЯЕтаП українського зразка. За її словами, наразі означені студенти закінчуватимуть семестр та складатимуть іспити у Севастополі. Згодом ті молоді люди, які виявлять бажання здобувати українські дипломи, будуть переведені в інші ВНЗ України. Зараз, зокрема, в якості таких розглядаються Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», Одеський національний політехнічний університет, Національний університет «Львівська політехніка», Вінницький політехнічний університет.

А, куди конкретно і як скеровуватимуть студентів продовжувати фахову освіту, в дирекції з кадрів, праці та соціальних питань ДП «НАЕК «Енергоатом» обіцяють вирішити до початку наступного семестру. Запевняють, що при переведенні у студентів не виникне жодних проблем. Тобто, той, хто закінчив, наприклад, два курси у Севастополі, продовжить навчання у новому виші з третього курсу. Також юнаки і дівчата, які навчаються на бюджетній формі навчання та за договорами із атомними станціями, вчитимуться на таких же умовах в обраних університетах.

Ігор Галущак


Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс