Україна та Німеччина змагаються за друге місце  в рейтингу країн-учасниць фотоконкурсу Wiki Loves Monuments

Україна та Німеччина змагаються за друге місце в рейтингу країн-учасниць фотоконкурсу Wiki Loves Monuments

Україна претендує на друге місце у всесвітньому фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) за кількістю завантажених світлин. Станом на сьогодні від України зареєстровано 35,666 тис. фото пам’яток історії та культури. Ця цифра не є остаточною, оскільки до 21 жовтня можливе вилучення фотографій, які не відповідають законодавству про авторські та суміжні права. Таким чином, наразі триває боротьба за друге місце між Україною та Німеччиною, від якої завантажено 35,590 світлин.

Торік Україна посіла четверте місце (понад 33 тис. фото) після Польщі, Іспанії та Німеччини.

Нагадуємо, що конкурс «Вікі любить пам’ятки» тривав з 1 по 30 вересня 2013 року – протягом цього періоду фотографи (професіонали й аматори) розміщували свої роботи у Вікісховищі. В Україні конкурс проводить громадська організація «Вікімедіа Україна» за підтримки Міністерства культури України. До 21 жовтня в кожній країні буде відібрано найкращі фотографії, які подаватимуться на розгляд міжнародному журі. Найкращого фотографа світу планується оголосити до 8 листопада 2013 року.

Untitled111.png
(Джерело статистичних відомостей: http://wikizabytki.pl/stats)

Прес-служба

Міністерства культури УкраїниВозврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс