Неочікувані  канікули

Неочікувані канікули

Студенти тріумфують: у кількох університетах міста Києва подовжили канікули.

Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, не став виключення. Відпочиватимуть студенти з 1 до 17 лютого, тобто гуляти можна на цілий тиждень більше, адже,зазвичай, до навчання повертаються уже 10 лютого.

Надав чинності цим словам проректор університету Бугров Володимир Анатолійович, повідомивши про це 23 січня. Пов'язані такі заходи з економією енергоносіїв. Відпрацьовувати додаткові вихідні по суботах не доведеться, повідомляє проректор.

Студентам Київського політехнічного інституту , також, вирішили продовжити канікули до 10 лютого. Відповідне розпорядження вже видано в навчальному закладі. Причиною даного рішення керівництво Вузу назвало : заощадження на електриці. До факту , Весь колектив КПІ відправили на два тижні у відпустку за свій рахунок.

Неочікувані канікули настали і для студентів Київського «Поплавка». Їх, взагалі,попросили залишитись вдома.

22 січня, ректор Київського національного Університету Культури і Мистецтв Михайло Поплавський закрив навчальний процес, відправивши студентів по домівках , та закликав сидіти вдома. Тим, хто наразі проходить практику, поступило розпорядження не з’являтися на неї до 3 лютого. Причину не обґрунтували, та пояснень не надали.

Катерина Ткаченко
Київ
спеціально для Univer.tv

Возврат к списку

Реклама
В молодой и развивающийся интернет-проект (тематика проекта: все для студентов и абитуриентов) требуется оператор/монтажер видео с опытом работы, либо без опыта работы, желающий добиться успехов в своей деятельности (студент). Работа в интересной команде и получение опыта гарантировано.

Информацию о себе и примеры своих работ присылайте по адресу:
 inetproekt.ua@gmail.com
или пишите в соц/сетях:

https://www.facebook.com/univertv.uaПортал для студентов и абитуриентов. Все права защищены.

Условия использования контента. При полном или частичном копировании информации, ссылка на Univer.tv обязательна (для интернет-ресурсов нужна гиперссылка).

Сайт разработан компанией Апсель ®          
Готовые сайты и магазины на 1С-Битрикс